Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

     Fotoateliér BaB - Boháč a Boháčová vznikl v době, kdy něžnější polovička, po několikaletých nevyslyšených prosbách manžela, konečně „vzplála pro fotografii“ a tento nádherný koníček manžela ji oslovil natolik, že se přou o fototechniku a PC.

 

     Konečně ! Konečně nekoukáme jen znuděně na bednu. Konečně máme společnou zábavu a společný zájem. Děláme věc, která nás neskutečně baví a pro kterou jsme maximálně zapálení a máme velkou radost, když se nám práce daří a naši zákazníci jsou spokojení a zpětně nás oslovují s novými požadavky.

 

     Alena Boháčová se věnuje focení novorozenců, miminek a dětí ( v ateliéru do 1. roku v exteriéru je věk neomezen )  K tomu neodmyslitelně patří focení budoucích maminek,  rodinné focení  ( exteriér )

 web. stránky: http://foto-alena-foto.webnode.cz/ 

Kontakt - 724 251 338

 

      Jiří Boháč  se ke svému koníčku z mládí opět vrátil po delší přestávce v roce 2002, zejména díky nástupu digitální fotografie. Tehdy pořídil digitální kompakt zn. Canon, ale vzápětí zjistil, že funkce tohoto fotoaparátu jsou velmi omezené a proto zanedlouho přibyla do výbavy první digitální zrcadlovka. Jak jinak, opět zn. Canon a této značce zůstal věrný do současné  doby. Objektem zájmu jeho objektivu se stalo makro, tedy svět kolem nás, který mnozí z nás ani nevnímají. A proto jsou tyto fotografie tak fascinující. Již několik let se věnuje focení vážek. Miluje rána v probouzející se přírodě a snaha zachytit ten správný okamžik ho přivedla i k fotografiím přírody jako takové a vodě. Ano, vodě neboť ta v různých skupenstvích patří neodmyslitelně k jeho životu a k životu každého z nás.

V současné době se z časových důvodů a zejména na základě požadavku zákazníků věnuje hlavně focení v ateliéru a následné postprodukci fotografií.

Jeho tvorbu můžete shlédnout zde, ale i na stránkách www.jbfoto.cz

Kontakt - 602 162 333

 

 

Nabízíme portrétní a modní fotografie, focení dětí a miminek,  rodin, těhulek, svatební fotografie v ateliéru v Hradci Králové ale i v exteriéru v okolí Hradce Králové.